poniedziałek, 19 listopada 2012

Lotnisko Wrocław - parkingi

Parkingi lotnisko Wrocław
Dzisiejszy dość krótki post, poświęcę na przedstawienie najlepszych parkingów obok lotniska we Wrocławiu. Mieszkam niedaleko Wrocławia i często podróżuję od wielu lat - głównie są to wyjazdy turystyczne i służbowe. Prowadząc taki tryb życia miałem okazję korzystać przez ten czas z różnych parkingów przy lotnisku.

Parkowałem na parkingu należącym do lotniska, oraz większości parkingów prywatnych (jak nie wszystkich). Muszę przyznać, że każdy z parkingów w jakimś stopniu spełniał moje oczekiwania i nie miałem na co narzekać, aczkolwiek z czasem człowiek precyzuje swoje wymagania, przez co staje się bardziej wymagającym klientem.

Jestem osobą która lubi eksperymentować i często zmieniałem miejsca parkowania mojego samochodu. W ten sposób z czasem zauważałem co jest wykonywane lepiej u jednego usługodawcy a co gorzej u drugiego.

Konkrety - jakie parkingi przy lotnisku warto polecić?

Całkiem niedawno powstał nowy parking, który spełnia moje niemałe oczekiwania i zrobił to już nie raz, zatem ciągłość wysokiej jakości usługi jest zachowana - chodzi o Parking Lotnisko Wrocław ( http://www.parkingrondo.pl ). 


Parking lotnisko Wrocław - Rondo
Parking Rondo należy do najstarszych stażem parkingów, lecz nie jest zauważalny negatywny wpływ na usługę - obsługa klienta jest profesjonalna - na wysokim poziomie i niczym nie odbiega od innych "nowatorskich parkingów".

Myślę, że najbardziej interesująca dla was, drodzy czytelnicy, będzie informacja odnośnie cen na parkingu przy lotnisku, które są wg mnie bardzo niskie. W tej chwili Parking Rondo zaproponował najlepszą ofertę wśród prywatnych parkingów znajdujących się obok lotniska.

Pewnie każdego z was zastanawia co znajduje się w cenie? - pewnie wszystkich zdziwię ale wszystko: za dowóz na lotnisko i dowóz z lotniska, dostęp do podglądu z kamera online, wliczone ubezpieczenie, ochrona , najnowszy system parkingowy - szlabany i progi zwalniające - czyli wszystko co "Kowalskiego" interesuje :). Dodatkowo można skorzystać z rezerwacji online

Parking lotnisko Wrocław - Pod ŻyrafąParking Żyr to kolejny z cyklu "Parking przy lotnisku we Wrocławiu", który można z czystym sumieniem polecić. Nigdy mnie nie zawiódł, wprawdzie były małe problemy, ale zawsze wszystko załatwione profesjonalnie na korzyść klienta.

Obsługa parkingu podobnie jak "Rondo" bardzo miła i profesjonalna - tylko czasami pojawi się jakiś "mini problem", który szybko jest naprawiany/wyjaśniany.

Ceny na parkingu Żyr są porównywalne od oferowanych przez Parking Pod Żyr, jednak w dalszym ciągu sporo atrakcyjniejsze od innych parkingów jeśli rozpatrujemy tutaj jakość usługi jaką w zamian otrzymujemy.

Parking Rondo - najczęściej polecany parking we Wrocławiu

Polecane przeze mnie parkingi, są często chwalone na różnych blogach, portalach itd. Szczerze, to się nie dziwie, że powstaje ostatnio bardzo dużo pochlebnych recenzji na ich temat, ponieważ krótko mówiąc - są najlepsi.

Bardzo ciekawie opisane parkingi zostały na Blogu Nurkowego Arka w poście Parking Lotnisko Wrocław - najlepsze parkingi. Cały post jest bardzo wyczerpujący i myślę, że jeśli ktoś potrzebuje informacji, innej niezależnej opinii na temat parkingów przy lotnisku we Wrocławiu to jest to strona, która powinien odwiedzić.

Potrzebujesz jeszcze więcej informacji na temat tego parkingu, poniżej kilka linków związanych z parkingiem Rondo - głównie profile użytkowników polecających ten parking w różnych miejscach w sieci:UDANEGO PARKOWANIA!

1 komentarz:

  1. Zamiast jechać w ciemno czy brać pierwszy lepszy niesprawdzony parking z neta to lepiej jest porównać ceny i warunki. Np. tu znalazłem zweryfikowane parkingi www.Skypark24.pl .Rezerwowalem przez nich miesiąc temu, i było ok, no i nie musialem sie martwić czy odpali czy nie po 2 tygodniach parkowania, bo na prywatnym własciciel zadba o auto, odsnieży, odpali, a dowóz pod terminal jest gratis

    OdpowiedzUsuń